Голова Рівненської обласної ради: Не піддаваймося на провокації. Складів зброї у храмах та монастирях УПЦ немає

01.03.2022

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук в інтерв’ю для каналу ITV media groups заявив про те, що немає такої інформації про те, що в монастирях та храмах УПЦ є склади зі зброєю, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Не піддаваймося на провокації і будемо мати холодні голови, – сказав в інтерв’ю Кондрачук. – Служба безпеки України не їздитиме в одні й ті самі монастирі та шукати тих, кого там немає. Відверто вам говорю».

Також голова обласної ради розповів, що через велику кількість дзвінків від мешканців області на службу 102 лінія постійно зайнята, тому правоохоронці не зможуть вчасно надати допомогу тим, хто її справді потребує.

«Перевіряйте інформацію, а “не сусідка бачила, що їй троюрідна сестра дзвонила”. Якщо кудись хтось заїжджає, знімайте це на відео та фото та передавайте відповідним службам», – резюмував голова обласної ради.

З початку військових дій у соціальних мережах і навіть у деяких засобах масової інформації з’явилося багато фейкових повідомлень, у тому числі про те, що в монастирях та церквах Рівненсько-Острозької єпархії УПЦ ховають зброю.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024