Нічна молитва з чудотворними іконами та Божественна літургія в Батьківську поминальну суботу

26.02.2022

Ввечері 25 лютого 2022 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій разом з ігуменею Антонією, духовенством та сестрами Троїцького Браїлівського монастиря звершили особливу молитву про мир в Україні.

Архієрей та священики звершили молебень у храмі, здійснили хресний хід, а також об’їхали Браїлів з чудотворними іконами: Браїлово-Ченстоховська Божої Матері, Казанська та свт. Миколая Чудотворця. Окропили околиці населеного пункту святою водою та благословили іконами.

26 лютого митрополит Варсонофій очолив Божественну літургію у Троїцькому Бралівському монастирі. Архієрею співслужили клірики обителі.

Була піднесена особлива молитва про мир в Україні і припинення війни. Після літургії відбулась панахида за спочилими християнами та воїнами.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024