Керівник Молодіжного відділу відвідав центр «Гармонія», який займається реабілітацією людей з інвалідністю

21.01.2022

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, 18 січня керівник та співробітник відділу у справах молоді, на  запрошення директора Олени Чорнобривенко відвідали вінницький центр «Гармонія», який займається різноплановою реабілітацією людей з інвалідністю.

Після вступного слова протоієрея Миколая Дудніка — керівника Молодіжного відділу, прозвучала у його ж виконанні колядка. Далі священник розповів про Різдво Христове та пояснив духовний сенс різдвяних піснеспівів та колядок. Молоді господарі центру відповіли взаємністю і також заспівали традиційні різдвяні пісні, що було найбільш зворушливою частиною зустрічі.

Про свято Хрещення Господнього розповів керівник молодіжної школи храму свт. Луки Кримського м. Вінниці ієрей Андрій Кучер. Представники молодіжки також заколядували для молоді центру, після чого було спільне чаювання та спілкування.

За солодкі смаколики висловлюємо подяку соціальному відділу єпархії та безпосередньо керівнику — прот. Олександру Орайло, а за фруктові подарунки — диякону Георгію Толчеву та відділу у справах благочинності. 

Також Молодіжний відділ дякує Олені Дмитрівні Чорнобривенко та усім працівникам центру «Гармонія» за запрошення, спільно проведений час та за можливість поспілкуватись на духовні теми з учасниками центру.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023