Керівник Молодіжного відділу єпархії взяв участь у спортивно-терапевтичному таборі

18.01.2022

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, керівник відділу у справах молоді Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік взяв участь у заходах спортивно-терапевтичного табору у Пуща-Водиці Київської області.

16 січня, на запрошення керівника центру вінницького осередку міжнародної Антинаркотичної асоціації Олександра Волошина, протоієрей Миколай прибув на урочисте відкриття святковим концертом, де присутніми були близько 500 реабілітантів з різних країн, а саме з України, Казакстана, Азейбаржана, Грузії… . З міста Вінниці на захід прибуло близько 45 реабілітантів. У програмі концерту виступали Олександр Кривошапко, Андрій Головань, Артем Тихевич, міжнародні гості з Італії електронний дует RUXO та інші.

Спортивну частину табору наповнили змаганнями з футболу, настільному тенісу, водному полу, арчері таг. Ранкова зарядка від справжнього чемпіона з боксу Романа Головащенка. Мотиваційні кола від духовного наставника центру протоієрея Миколая Дудніка. Терапія та зустріч з психологами Ксенією Серебайло та Ксенією Іщенко. Цікавим досвідом та досягненнями поділився справжній екстремал Валентин Щербаков, який провів близько 40-ка експедицій в Гімалаях (Непал), експедицію в Антарктиду.

Центральною подією табору стане спільна Божественна літургія та участь в таїнствах у день Хрещення Господнього. Молодіжний відділ Вінницької єпархії дякує міжнародній Антинаркотичній асоціації за можливість долучатись до таких заходів та проповідувати слово Боже серед молоді.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023