Митрополит Варсонофій звершив літургію у храмі Всіх святих м. Києва

02.01.2022

2 січня 2021 року, у Неділю святих отців, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Всіх святих м. Києва.

Архієрею співслужили клірики храму.

Неділя святих праотців і Неділя святих отців — два останні тижні, тобто неділі Різдвяного посту, «присвячених спогадам про прабатьків Спасителя і всіх старозавітних праведників, які чекали Його пришестя».

У службах цих двох свят «найбільша увага приділяється пророку Даниїлу і трьом отрокам», перебування яких «в пещі вогненній» стало прообразом Різдва Христового : як перебування трьох отроків у вогні печі не завдало їм шкоди, так і Різдво Христове не попалило (не зашкодило) «Утробу Дівичу».

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023