Оголошується збір допомоги для біженців, які знайшли притулок у Святогірській лаврі

28.12.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, єпархіальний відділ Благодійності розпочав збір гуманітарної допомоги для біженців, які знайшли свій притулок Святогірській лаврі. 

З перших днів війни Успенська лавра приймає тисячі біженців — це люди, які втратили дах над головою, немічні, похилого віку та мами з дітками. Зараз число біженців становить 300 чоловік і рівно стільки ж насельників лаври та скитів.

Через війну на Сході України кількість паломників скоротилася майже на 100%, що послужило відсутністю фінансової підтримки. Всі біженці перебували і перебувають в теплі, вони нагодовані, взуті та одягнені. А головне — під покровом Пресвятої Богородиці. Цим самим митрополит Арсеній показав живий приклад Христової любові.

Давайте всі разом допоможемо одному із угідь Богородиці — нашій улюбленій Святогірській лаврі, владиці Арсенію і братії утримувати біженців.

Що можна передати: овочі, фрукти, цукор, сіль, борошно, зерно, олію, консервацію в склі, засоби гігієни та побутову хімію.

Продукти приймають храми м. Вінниці: Хрестовоздвиженський (Вишенька); св. Луки Кримського (біля онко лікарні); вмч. Пантелеімона (Тяжилів). Храми відкриті щодня, говорити — допомога на лавру.

Потрібна фінансова підтримка для оплати транспортних витрат.

ЗАПЛАНОВАНА ДАТА ВІДПРАВЛЕННЯ гум. допомоги: 10-11 січня 2022 року.

КАРТА ПРИВАТБАНК:

4149 4993 8107 7278

Толчев Георгій   

тел.: (096) 57 90 007  — керівник відділу Благодійності диякон Героій Толчев.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024