Оголошується збір допомоги для біженців, які знайшли притулок у Святогірській лаврі

28.12.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, єпархіальний відділ Благодійності розпочав збір гуманітарної допомоги для біженців, які знайшли свій притулок Святогірській лаврі. 

З перших днів війни Успенська лавра приймає тисячі біженців — це люди, які втратили дах над головою, немічні, похилого віку та мами з дітками. Зараз число біженців становить 300 чоловік і рівно стільки ж насельників лаври та скитів.

Через війну на Сході України кількість паломників скоротилася майже на 100%, що послужило відсутністю фінансової підтримки. Всі біженці перебували і перебувають в теплі, вони нагодовані, взуті та одягнені. А головне — під покровом Пресвятої Богородиці. Цим самим митрополит Арсеній показав живий приклад Христової любові.

Давайте всі разом допоможемо одному із угідь Богородиці — нашій улюбленій Святогірській лаврі, владиці Арсенію і братії утримувати біженців.

Що можна передати: овочі, фрукти, цукор, сіль, борошно, зерно, олію, консервацію в склі, засоби гігієни та побутову хімію.

Продукти приймають храми м. Вінниці: Хрестовоздвиженський (Вишенька); св. Луки Кримського (біля онко лікарні); вмч. Пантелеімона (Тяжилів). Храми відкриті щодня, говорити — допомога на лавру.

Потрібна фінансова підтримка для оплати транспортних витрат.

ЗАПЛАНОВАНА ДАТА ВІДПРАВЛЕННЯ гум. допомоги: 10-11 січня 2022 року.

КАРТА ПРИВАТБАНК:

4149 4993 8107 7278

Толчев Георгій   

тел.: (096) 57 90 007  — керівник відділу Благодійності диякон Героій Толчев.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023