Оголошується збір допомоги для біженців, які знайшли притулок у Святогірській лаврі

28.12.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, єпархіальний відділ Благодійності розпочав збір гуманітарної допомоги для біженців, які знайшли свій притулок Святогірській лаврі. 

З перших днів війни Успенська лавра приймає тисячі біженців — це люди, які втратили дах над головою, немічні, похилого віку та мами з дітками. Зараз число біженців становить 300 чоловік і рівно стільки ж насельників лаври та скитів.

Через війну на Сході України кількість паломників скоротилася майже на 100%, що послужило відсутністю фінансової підтримки. Всі біженці перебували і перебувають в теплі, вони нагодовані, взуті та одягнені. А головне — під покровом Пресвятої Богородиці. Цим самим митрополит Арсеній показав живий приклад Христової любові.

Давайте всі разом допоможемо одному із угідь Богородиці — нашій улюбленій Святогірській лаврі, владиці Арсенію і братії утримувати біженців.

Що можна передати: овочі, фрукти, цукор, сіль, борошно, зерно, олію, консервацію в склі, засоби гігієни та побутову хімію.

Продукти приймають храми м. Вінниці: Хрестовоздвиженський (Вишенька); св. Луки Кримського (біля онко лікарні); вмч. Пантелеімона (Тяжилів). Храми відкриті щодня, говорити — допомога на лавру.

Потрібна фінансова підтримка для оплати транспортних витрат.

ЗАПЛАНОВАНА ДАТА ВІДПРАВЛЕННЯ гум. допомоги: 10-11 січня 2022 року.

КАРТА ПРИВАТБАНК:

4149 4993 8107 7278

Толчев Георгій   

тел.: (096) 57 90 007  — керівник відділу Благодійності диякон Героій Толчев.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Загальна сповідь та соборна літургія кліриків Хмільницького благочиння

24 березня 2023 року, у п’ятницю 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі Святої Трійці міста Хмільник. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Хмільницького церковного округу протоієрей Олексій Бачинський; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, клірик храму прот. Андрій Солодчук, архідиякон Миколай Кравець та духовенство благочиння. Цього дня […]

24.03.2023

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг чотирьох насельниць Браїлівського жіночого монастиря

23 березня 2023 року, в четвер 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг насельниць Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря. Чин постригу був звершений в нижньому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських. Черниці в постризі отримали нові імена: інокиня Євгенія (Горбенко) — монахиня Никодима, на честь преподобного Никодима, просфорника Печерського; […]

23.03.2023

Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до вірних чад Української Православної Церкви та народу України

Ваші Високопреосвященства і Преосвященства!Ваші Високопреподобія і Преподобія!Дорогі браття і сестри! Боголюбивий Український народе! Нещодавно увесь православний світ сколихнула звістка про безпідставне позбавлення Української Православної Церкви права перебувати у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Представники Міністерства культури та інформаційної політики України заявили про намір виселити чернечу громаду з території Києво-Печерської Лаври, яку монахи буквально підняли з руїн за 35 […]

23.03.2023