Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію і священицьку хіротонію у храмі свт. Луки м. Вінниці

26.12.2021

26 грудня 2021 року, у Неділю святих праотців, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі святителя Луки Кримського м. Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний 1-о міського округу Вінниці прот. Богдан Маліновський та настоятель храму прот. Володимир Тютенко.

По завершені євангельского читання митрополит виголосив проповідь, у якій розтлумачив вірянам притчу «про покликаних на вечерю» (Лк. 14, 16-24).

Під час літургії архієрей рукопоклав в сан пресвітера вихованця Київської духовної семінарії диякона Андрія Кучера.

Після богослужіння митрополит Варсонофій привітав всіх присутніх з воскресним днем, а ієрея Андрія — з хіротонією. Владика подякував настоятелю отцю Володимиру Тютенку за активну працю на парафії та відзначив велику православну сім’ю храму свт. Луки.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024