Перше соборне богослужіння в селі Голендри Калинівського благочиння. Початок будівництва нового храму

23.12.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулася перша Божественна літургія  в селі Голендри Калинівського благочиння.

Працею настоятеля парафії протоієрея Віталія Трача та за сприяння благодійників, в даному селі було встановлено тимчасове приміщення для звершення богослужінь.

Божественну літургію очолив благочинний Калинівського округу протоієрей Володимир Розман у співслужінні з духовенством благочиння. Під час літургії були піднесені молитви за мир в Україні. Жителі села чекали на свій храм багато років. В очах людей з’являлися сльози під час богослужіння. Віряни не могли повірити, що нарешті в їхньому селі буде храм і вже звершується молитва. З Божої милості відновлюється будівництво храму, фундамент якого був закладененний в 2007 році.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023