Перше соборне богослужіння в селі Голендри Калинівського благочиння. Початок будівництва нового храму

23.12.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулася перша Божественна літургія  в селі Голендри Калинівського благочиння.

Працею настоятеля парафії протоієрея Віталія Трача та за сприяння благодійників, в даному селі було встановлено тимчасове приміщення для звершення богослужінь.

Божественну літургію очолив благочинний Калинівського округу протоієрей Володимир Розман у співслужінні з духовенством благочиння. Під час літургії були піднесені молитви за мир в Україні. Жителі села чекали на свій храм багато років. В очах людей з’являлися сльози під час богослужіння. Віряни не могли повірити, що нарешті в їхньому селі буде храм і вже звершується молитва. З Божої милості відновлюється будівництво храму, фундамент якого був закладененний в 2007 році.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024