Викладачі і учні школи св. Миколая м. Вінниці підготували допомогу хворим дітям

19.12.2021

Педагогічний колектив НВК святого Миколая міста Вінниці спільно з учнями закладу та їх батьками організували акцію «МИКОЛАЙ МАНДРУЄ СВІТОМ».

Була організована допомога хворим дітям гематологічного відділення дитячої обласної лікарні. Зібрано 23 комплекти подарунків з дитячими іграшками, засобами особистої гігієни, розвиваючими іграми, канцтоварами, сухофруктами та сувенірами, виготовленими школярами власноруч. Окрім того, парафіянами Хрестовоздвиженського храму зібрано 9 тис грн, які розподілено між батьками онко-хворих діток.

Бажаємо усім відчути радість від покровительства святого Миколая, зміцнитися у вірі, знайти у собі силу і бажання допомогти ближньому!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023