У свято Введення в храм Пресвятої Богородиці митрополит Варсонофій звершив святкове богослужіння в селі Мирне Калинівського благочиння

04.12.2021

4 грудня 2021 року, в день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі прп. Параскеви Сербської с. Мирне, Калинівського району.

Архіпастирю співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський); благочинний Калинівського церковного округу, прот. Володимир Розман та клірики Калинівського благочиння.

Дияконський чин під час святкого богослужіння очолив голова служби протоколу Вінницької єпархії архідиякон Миколай Кравець.

На Малому вході за сумлінні пастирські труди на благо Святої Церкви, митрополит Варсонофій нагородив настоятеля храму ієрея Назарія Трача богослужбовою нагородою — правом носіння камилавки.

По завершенні літургії був звершений короткий молебень та проспівана молитва до місцешанованої мироточивої Іверської ікони Божої Матері.

Насамкінець архіпастир привітав усіх присутніх зі святом Введення у храм Пресвятої Богородиці та звернувся зі словами настанови.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023