Переможці фотоконкурсу «Осінь 3х5»

28.10.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, Інформаційний відділ Вінницької єпархії з 15 по 25 жовтня провів конкурс мобільної фотографії на осінню тематику “Осінь 3 х 5″*.

Нагадуємо, що за умовами конкурсу від кожного учасника очікувалось по три фотографії на осінню тематику зроблені виключно на мобільний телефон.

Дякуємо усім учасникам за участь, старання і чудові фото!
Кожен з учасників добре підготувався, тому комісії довелось обирати кращі з кращих.

Фото п’яти переможців найближчим часом будуть опубліковані окремими записами на офіційній сторінці єпархії у FACEBOOK та INSTAGRAM.

ПЕРЕМОЖЦІ:
Передерко Ольга — парафіянка Староміського Миколаївського храму м. Вінниці;
Задніпрянець Анастасія — парафіянка Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці;
Черватюк Борис — парафіянин Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці;
Маринич Наталія — парафіянка храму Різдва Пресвятої Богородиці селища Копайгород;
Болдін Ангеліна — парафіянка храму апостола Іоанна Богослова с. Самгородок, Козятинського благочиння.

Також щиро вдячні за красиві фотографії фіналістам нашого конкурсу: Чубенко В’ячеславу; Сорока Ользі; Турчак Сергію та Педан Марині.

Переможці конкурсу будуть відзначені благословенними Грамотами митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, час і дата будуть попередньо узгоджені в телефонному режимі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024