Архієрей очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля

26.10.2021

26 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля, на честь 65-ліття благочинного Хмільницького округу, протоієрея Михаїла Шикируна.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Аркадій, благочинні Вінницької єпархії, ігумен Лемешівського чоловічого монастиря та духовенство Хмільницького благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.
За літургією співав хор під керівництвом диякона Едесія Арустамяна.

На «Малому вході» були нагороджені клірики благочиння богослужбовими нагородами: прот. Василій Цибуля — хрестом з прикрасами та ієрей Іоанн Байда — возвели в сан протоієрея.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славління перед Іверською іконою Божої Матері, пам’ять якої святкує сьогодні Православна Церква.

Після відпусту архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом та привітав отця Михаїла з ювілеєм.

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 65-ліття від дня народження, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій нагородив протоієрея Михаїла Шикируна, орденом Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня.

Також грамотами Предстоятеля УПЦ були нагороджені багаторічні благодійники, меценати храму та активні парафіяни.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Архіпастир звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 17 квітня 2024 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

17.04.2024

Стояння Марії Єгипетської. Як подолати «грішного життя порожнечу»?

На п’ятому тижні Великого посту у храмах звершується особливе богослужіння, яке називають Стоянням Марії Єгипетської, або Маріїне стояння. Це тривала служба, яка буває тільки раз на рік. Зазвичай це утреня четверга, яка на практиці звершується напередодні ввечері. На ній повністю прочитують Великий канон Андрія Критського (в перший тиждень Великого посту канон читали невеликими частинами з понеділка по четвер). […]

17.04.2024

Загальна сповідь духовенства другого міського благочиння

17 квітня 2024 року, у середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Іоанно-Богословському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський та клірики міста. Цього дня духовенство другого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїнств. […]

17.04.2024