Архієрей очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля

26.10.2021

26 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля, на честь 65-ліття благочинного Хмільницького округу, протоієрея Михаїла Шикируна.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Аркадій, благочинні Вінницької єпархії, ігумен Лемешівського чоловічого монастиря та духовенство Хмільницького благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.
За літургією співав хор під керівництвом диякона Едесія Арустамяна.

На «Малому вході» були нагороджені клірики благочиння богослужбовими нагородами: прот. Василій Цибуля — хрестом з прикрасами та ієрей Іоанн Байда — возвели в сан протоієрея.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славління перед Іверською іконою Божої Матері, пам’ять якої святкує сьогодні Православна Церква.

Після відпусту архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом та привітав отця Михаїла з ювілеєм.

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 65-ліття від дня народження, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій нагородив протоієрея Михаїла Шикируна, орденом Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня.

Також грамотами Предстоятеля УПЦ були нагороджені багаторічні благодійники, меценати храму та активні парафіяни.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023