Вихованці Київської Духовної Семінарії відвідали Браїлівський монастир під час свого паломництва до святинь центральної та західної України

13.10.2021

З благословіння ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з 8 по 11 жовтня 2021 року, вихованці 2-го класу семінарії відвідали святині центральної і західної України.
Паломників супроводжував викладач семінарії, класний керівник ієромонах Афанасій (Стрельцов).

Паломники відвідали святині Житомирщини, зокерма Спасо-Преображенський кафедральний собор, де вклонились мощам новопрославлених святих. На Рівненщині студенти побували в Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Цього ж дня паломники прибули до Свято-Успенської Почаївської Лаври, де молились за Всенічним бдінням в Успенському соборі обителі, та вклонилися місцевим святиням і мощам святих преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, а також до чудотворного Почаївського образу Божої Матері.

Після Божественної літургії в Почаївській Лаврі, вихованці направились до Бувини, де відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича — історичну резиденцію Буковинських митрополитів, Свято-Духівський кафедральний собор та Банченський Свято-Вознесенський монастир.
Також група направилась до Боянського жіночого монастиря на честь «Боянської ікони Божої Матері», де вихованці мали можливість вклонитись головній святині обителі.

11 жовтня вихованці семінарії відвідали одну з великих святинь Вінницької єпархії, Браїлівський Свято-Троїцький жіночий монастир.
Прибувши в обитель паломники мали можливість вклонитись головній святині монастиря — Браїлово-Почаївському образу Божої Матері, шанування якого відбувалось попередньо 10 жовтня.

Сестри обителі провели для паломників екскурсію, а також пригостили монастирською трапезою. Після цього вихованці відвідали чернече кладовище, іконну лавку і частувалися яблуками та іншими фруктами у монастирському саду.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023