Вихованці Київської Духовної Семінарії відвідали Браїлівський монастир під час свого паломництва до святинь центральної та західної України

13.10.2021

З благословіння ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з 8 по 11 жовтня 2021 року, вихованці 2-го класу семінарії відвідали святині центральної і західної України.
Паломників супроводжував викладач семінарії, класний керівник ієромонах Афанасій (Стрельцов).

Паломники відвідали святині Житомирщини, зокерма Спасо-Преображенський кафедральний собор, де вклонились мощам новопрославлених святих. На Рівненщині студенти побували в Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Цього ж дня паломники прибули до Свято-Успенської Почаївської Лаври, де молились за Всенічним бдінням в Успенському соборі обителі, та вклонилися місцевим святиням і мощам святих преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, а також до чудотворного Почаївського образу Божої Матері.

Після Божественної літургії в Почаївській Лаврі, вихованці направились до Бувини, де відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича — історичну резиденцію Буковинських митрополитів, Свято-Духівський кафедральний собор та Банченський Свято-Вознесенський монастир.
Також група направилась до Боянського жіночого монастиря на честь «Боянської ікони Божої Матері», де вихованці мали можливість вклонитись головній святині обителі.

11 жовтня вихованці семінарії відвідали одну з великих святинь Вінницької єпархії, Браїлівський Свято-Троїцький жіночий монастир.
Прибувши в обитель паломники мали можливість вклонитись головній святині монастиря — Браїлово-Почаївському образу Божої Матері, шанування якого відбувалось попередньо 10 жовтня.

Сестри обителі провели для паломників екскурсію, а також пригостили монастирською трапезою. Після цього вихованці відвідали чернече кладовище, іконну лавку і частувалися яблуками та іншими фруктами у монастирському саду.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Призначено нового духівника Вінницької єпархії

У день свята Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій призначив нового духівника Вінницької єпархії Української Православної Церкви. На посаду Духівника Вінницької єпархії обраний почесний настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці протоієрей Олексій Мельничук. Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії висловлює щиру подякую попередньому духівнику єпархії протоієрею Володимиру Цвику, за багаторічні […]

17.06.2024

Клірики Барського благочиння звершили погребіння воїна Олександра Болеска

17 червня 2024 року, в храмі Покрова Пресвятої Богородиці села Черешки було звершено чин погребіння загиблого Захисника України воїна Болеска Олександра, 9 березня 1987 року народження. Погребіння очолив настоятель храму протоієрей Андрій Холод, разом з кліриками Барського благочиння. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь упокоїть його душу в Царстві Небесному, та […]

17.06.2024

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024