Вихованці Київської Духовної Семінарії відвідали Браїлівський монастир під час свого паломництва до святинь центральної та західної України

13.10.2021

З благословіння ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з 8 по 11 жовтня 2021 року, вихованці 2-го класу семінарії відвідали святині центральної і західної України.
Паломників супроводжував викладач семінарії, класний керівник ієромонах Афанасій (Стрельцов).

Паломники відвідали святині Житомирщини, зокерма Спасо-Преображенський кафедральний собор, де вклонились мощам новопрославлених святих. На Рівненщині студенти побували в Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Цього ж дня паломники прибули до Свято-Успенської Почаївської Лаври, де молились за Всенічним бдінням в Успенському соборі обителі, та вклонилися місцевим святиням і мощам святих преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, а також до чудотворного Почаївського образу Божої Матері.

Після Божественної літургії в Почаївській Лаврі, вихованці направились до Бувини, де відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича — історичну резиденцію Буковинських митрополитів, Свято-Духівський кафедральний собор та Банченський Свято-Вознесенський монастир.
Також група направилась до Боянського жіночого монастиря на честь «Боянської ікони Божої Матері», де вихованці мали можливість вклонитись головній святині обителі.

11 жовтня вихованці семінарії відвідали одну з великих святинь Вінницької єпархії, Браїлівський Свято-Троїцький жіночий монастир.
Прибувши в обитель паломники мали можливість вклонитись головній святині монастиря — Браїлово-Почаївському образу Божої Матері, шанування якого відбувалось попередньо 10 жовтня.

Сестри обителі провели для паломників екскурсію, а також пригостили монастирською трапезою. Після цього вихованці відвідали чернече кладовище, іконну лавку і частувалися яблуками та іншими фруктами у монастирському саду.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Чергова замовна брехлива стаття у «33-ому»

16 лютого на сайті газети «33 канал» було опубліковано матеріал Тетяни Квасюк під назвою «Терор матушці влаштували священики УПЦ (МП) та віряни». Нам добре відоме упереджене ставлення цього видання до Української Православної Церкви і, скоріш за все, на чергову порцію наклепу та образ на адресу Вінницької єпархії УПЦ навряд чи хто звернув би зайву увагу, якби не людина, яка розповсюджує очевидну брехню і ницість, з […]

21.02.2024

24 лютого у всіх храмах та монастирях Вінницької єпархії помоляться за загиблих під час війни та звершать молебні за захисників України

24 лютого 2024 року, в другі роковини з початку трагічних подій, повʼязаних з повномасштабною російською військовою агресією проти України, з благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у всіх храмах та монастирях Вінницької єпархії Української Православної Церкви будуть звершені панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни, а також молебні за захисників і захисниць України […]

20.02.2024

Архіпастир відзначив день свого Небесного Покровителя — преподобного Варсонофія Великого

19 лютого 2024 року, у день пам’яті преподобного Варсонофія Великого, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики Вінницької єпархії та гості у священному сані. Цього дня, свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Варсонофія Великого, Небесного Покровителя нашого архіпастиря. Богослужбові піснеспіви виконував сестринський хор під управлінням […]

19.02.2024