АНОНС. У Вінниці відбудеться форум «Церква, відкрита для суспільства»

12.10.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, 16 жовтня 2021 року о 10:00, в приміщенні недільної школи «Лукошко» при храмі свт. Луки Кримського м. Вінниці (вул. Хмельницьке шосе 90 А), відбудеться форум «Церква, відкрита для суспільства».

Захід проводиться Українською Православною Церквою з ініціативи та участі Всеукраїнського Союзу Православних жінок. 

У Форумі візьмуть участь духовенство, представники влади, органів місцевого самоврядування, громадські організації, православні релігійні громади, гості з інших регіонів країни.

Захід відбудеться у формі дружнього діалогу між Церквою, владою та громадськістю, щодо плідної співпраці у різних сферах життєдіяльності: медицині, освіті, соціальній сфері, культурі, зокрема: 

Церква сьогодні – реалії та перспективи;
Філософія дитинства. Формування особистості і морального суспільства;
«Вагітність у долонях» — супровід та підтримка жінок під час вагітності;
Робота з молоддю;
Капеланство — реалії та перспективи;
Аспекти охорони здоров’я під час пандемії;
Активізація роботи священства з громадськістю на місцях;
Обмін досвідом роботи воскресних шкіл, та інші не менш важливі питання.

Проведення форуму необхідне для обміну досвідом, кращими практиками, а також для представлення та обговорення нових цікавих проектів, стосовно дітей, молоді, сім’ї.

Тільки спільними зусиллями та відкритому діалогу між церквою і спільнотою ми зможемо зберегти та примножити цінності, що притаманні нашій Православній Вірі, традиції нашої православної держави, зміцнити нашу Церкву та допомогти віруючим ствердитись у правильності обраного шляху, іншим знайти  в собі Віру та прийти до церкви.

Сьогодні церква — поза політикою і її діяльність є основою для відродження та збереження духовності, моральності в нашій країні.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 098 594 71 55 прот. Георгій Холодюк

Запрошуємо взяти участь у форумі!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив чин погребіння монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича)

30 листопада 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійне богослужіння та чин погребіння багаторічного благодійника та фундатора храмів Жмеринському округу, в Бозі спочилого монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича). Заупокійну літургію цього дня звершив архімандрит Іоасаф (Ковецький), після чого на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм був звершений чин погребіння. Архіпастирю співслужили […]

30.11.2023

Священники Барського благочиння звершили погребіння воїна Вячеслава Кучерука

Страшна звістка знову надійшла до Барської громади. Страшна війна забрала життя нашого земляка, жителя села Матейків, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Вячеслава Кучерука, 2001 року народження.  29 листопада 2023 року, в храмі Архістратига Божого Михаїла села Матейків, клірики Барського благочиння Вінницької єпархії звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Вячеслава Кучерука. […]

30.11.2023

Парафіяни вінницького храму придбали шини для військових автомобілів і передали їх на передову

Парафіяни та благодійники храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали кошти для підтримки наших українських військових. На зібрані пожертви парафіянами було придбано шини для автомобіля, які цими днями настоятель Чудо-Михайлівського храму протоієрей Василій Августінов передав нашим захисникам на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській Державі, за здоровʼя […]

29.11.2023