Керівник Молодіжного відділу взяв участь у 15 Міжнародному Антинаркотичному таборі

18.09.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, керівник Молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік, на запрошення Олександра Волошина — керівника Антинаркотичного центру у місті Вінниця, взяв участь у XV-у Міжнародному Антинаркотичному таборі на березі Чорного моря.

З 12 по 18 вересня в місті Очаків на базі курорто-спортивного комплексу «Спортіум», близько 700 молодих людей з України, Казахстану, Азербайджану, Молдови та Білорусі взяли участь у спортивно-терапевтичному таборі.

Регламент заходу передбачає реабілітацію молоді, котра потрапила до алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. Реакраційний процес був побудований таким чином, що учасники долучались до таких спортивних ігор: футбол, волейбол, баскетбол, командне та одиночне плавання, водне поло, настільний теніс, веселі старти, шахмати, підняття гирі, перетягування канату, чемпіонат по футболу (Sony PlayStation), спортивна стрільба, арчері таг, дартс, стрільба з лука, змагання по жиму штанги лежа, квіз, пакрафтинг,  байдарки, катамарани, Sup-бординг, бокс (по ваговій категорії). В деяких дисциплінах приймала участь Зіркова команда, до складу якої входили: В’ячеслав Узелков — відомий український боксер, Роман Головащенко — відомий український боксер, Артем Тихевич —  іллюзіоніст та багато інших, до складу зіркової команди також ввійшов прот. Миколай Дуднік.

Особливій увазі організатори приділили мотиваційним колам, в роботі яких приймали участь клірики Української Православної Церкви з різних єпархій. Священники розмовляли про духовні причини виникнення залежності  та шляхи подолання таких залежностей. Вечірня концертна програма та виступи запрошених гостей, а саме Юлії Олійник — солістки заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, гумористів та інших. Загалом чудове поєднання відпочинку, духовного наставництва, спортивної мотивації зробили даний захід надзвичайно важливим для молодих людей, котрі потрапили в складні життєві обставини.

Керівник Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік дякує Олександру Волошину та всім організаторам за можливість долучитись до роботи табору.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

У день 32-ї річниці Харківського Собору архієрей звершив молебень та панахиду за загиблими у Харкові

27 травня 2024 року, у день 32-ї річниці Харківського Архієрейського Собору та 2-ї річниці Собору Української Православної Церкви у Києві, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив подячний молебень та заупокійну літію за спочилих учасників Харківського собору. Архіпастир звершив подячний молебень у каплиці на честь благовірного князя Ярослава Мудрого при архієрейській резиденції у місті Вінниці. Після […]

27.05.2024

Недільна літургія та освячення хрестів в Іллінському монастирі міста Вінниці

26 травня 2024 року, у 4-у Неділю після Пасхи, про розслабленного, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію та освячення накупольних хрестів в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Андрій Балан, благочинний у справах монастирів архімандрит Єнох (Торак), намісник обителі архімандрит Аркадій (Сенчуківський), клірики монастиря та гості у священному сані. […]

26.05.2024

Клірики Жмеринського благочиння провели в останню дорогу загиблого воїна Дениса Брика

25 травня 2024 року у соборі святого Олександра міста Жмеринки було звершено чин відспівування 29-річного воїна Дениса Брика. Денис – випускник ліцею №3, закінчив Жмеринське ВПУ, працював на залізниці провідником, а згодом – на елеваторі «Кусто Агро». В січні 2023 року став на захист рідної держави і разом з побратимами 118 ОМБР захищав нашу свободу […]

26.05.2024