Керівник Молодіжного відділу взяв участь у 15 Міжнародному Антинаркотичному таборі

18.09.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, керівник Молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік, на запрошення Олександра Волошина — керівника Антинаркотичного центру у місті Вінниця, взяв участь у XV-у Міжнародному Антинаркотичному таборі на березі Чорного моря.

З 12 по 18 вересня в місті Очаків на базі курорто-спортивного комплексу «Спортіум», близько 700 молодих людей з України, Казахстану, Азербайджану, Молдови та Білорусі взяли участь у спортивно-терапевтичному таборі.

Регламент заходу передбачає реабілітацію молоді, котра потрапила до алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. Реакраційний процес був побудований таким чином, що учасники долучались до таких спортивних ігор: футбол, волейбол, баскетбол, командне та одиночне плавання, водне поло, настільний теніс, веселі старти, шахмати, підняття гирі, перетягування канату, чемпіонат по футболу (Sony PlayStation), спортивна стрільба, арчері таг, дартс, стрільба з лука, змагання по жиму штанги лежа, квіз, пакрафтинг,  байдарки, катамарани, Sup-бординг, бокс (по ваговій категорії). В деяких дисциплінах приймала участь Зіркова команда, до складу якої входили: В’ячеслав Узелков — відомий український боксер, Роман Головащенко — відомий український боксер, Артем Тихевич —  іллюзіоніст та багато інших, до складу зіркової команди також ввійшов прот. Миколай Дуднік.

Особливій увазі організатори приділили мотиваційним колам, в роботі яких приймали участь клірики Української Православної Церкви з різних єпархій. Священники розмовляли про духовні причини виникнення залежності  та шляхи подолання таких залежностей. Вечірня концертна програма та виступи запрошених гостей, а саме Юлії Олійник — солістки заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, гумористів та інших. Загалом чудове поєднання відпочинку, духовного наставництва, спортивної мотивації зробили даний захід надзвичайно важливим для молодих людей, котрі потрапили в складні життєві обставини.

Керівник Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік дякує Олександру Волошину та всім організаторам за можливість долучитись до роботи табору.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив чин погребіння монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича)

30 листопада 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійне богослужіння та чин погребіння багаторічного благодійника та фундатора храмів Жмеринському округу, в Бозі спочилого монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича). Заупокійну літургію цього дня звершив архімандрит Іоасаф (Ковецький), після чого на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм був звершений чин погребіння. Архіпастирю співслужили […]

30.11.2023

Священники Барського благочиння звершили погребіння воїна Вячеслава Кучерука

Страшна звістка знову надійшла до Барської громади. Страшна війна забрала життя нашого земляка, жителя села Матейків, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Вячеслава Кучерука, 2001 року народження.  29 листопада 2023 року, в храмі Архістратига Божого Михаїла села Матейків, клірики Барського благочиння Вінницької єпархії звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Вячеслава Кучерука. […]

30.11.2023

Парафіяни вінницького храму придбали шини для військових автомобілів і передали їх на передову

Парафіяни та благодійники храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали кошти для підтримки наших українських військових. На зібрані пожертви парафіянами було придбано шини для автомобіля, які цими днями настоятель Чудо-Михайлівського храму протоієрей Василій Августінов передав нашим захисникам на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській Державі, за здоровʼя […]

29.11.2023