Архієреське богослужіння в Жмеринці. Престольне свято храму св. Олександра Невського (+відео)

12.09.2021

12 вересня 2021 року, у Неділю 12-у по П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь святого князя Олександра Невського м.Жмеринки.

Його Високопреосвященству співслужили архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель храму прот. Іоан Луканов, прот. Богдан Маліновський та прот. Ярослав Ткачук.

В цей день віряни храму відзначали престольне свято, а настоятель — 45 років з дня призначення на дану парафію. В період коли у Жмеринці не існувало жодного храму, дана будівля була придбана вірянами як тимчасове приміщення для молитви. З часом священик з вірянами зробили в будинку ремонт і облаштували красивий храм на постійній основі.

Після літургії відбувся святковий хресний хід навколо храму та славління святого князя Олександра Невського. По завершені архіпастирської проповіді, з благословіння Блаженнішого Митрополита Онуфрія та за заслуги перед Українською Православною Церквою, архієрей нагородив протоієрея Іоана Луканова орденом св. апостола Андрія Первозванного.

Також владика привітав усіх вірян зі святом та подякував настоятелю за багаторічну працю на парафіях і сумлінне служіння Господу.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024