Новий навчальний рік парафіяни Миколаївського храму Вінниці розпочали з паломництва

07.09.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, новий навчальний рік парафіяни Миколаївського храму м.Вінниці розпочали з паломництва до святинь Одеської єпархії.

Цього року вихованці недільної школи «Миколайчики» відвідали святині Одеської єпархії. Вихованці недільної школи та їх батьки сподобилися помолитися і вклонитись до святинь с.Кулевче Одеської єпархії, окунутися в джерелі святого Іоанна Сочавського та побувати у величному храмі св. Іоанна Сочавського у Білгород-Дністровську. Пізніше вирушили до Пантелеімонівського чоловічого монастиря Одеси. Там віряни приступили до таїнств Сповіді і Причастя. Перепочивши гостинниці обителі та підкріпившись спільною трапезою, з новими силами відправились до Іллінського та Успенського чоловічих монастирів. Вклонились до мощей святих Гавриїла Афонського, Кукші Одеського. Паломники були в захваті від краси Божого творіння, які нам відкривали краєвиди Успенського монастиря! Величезною радістю для усіх – і дорослих і малих — була можливість побувати на березі Чорного моря! Ось так парафіяни Миколаївського храму попросили сил, терпіння та милості Божої у подальшому навчанні слову Божому та благословінні на добрі справи.

Недільна школа храму свт. Миколая

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023