Митрополит Варсонофій звершив освячення нового храму та нічне богослужіння у с.Шевченка

04.09.2021

У ніч з 3 на 4 вересня 2021 року, по завершені хресного ходу, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічну, освячення храму та Божественну літургію у селі Шевченка Літинського благочиння.

Завдяки зусиллям настоятеля прот. Володимира Кіщука та людей доброї волі, у короткий термін був зведений новий літній храм на території храму на честь Зиновинської ікони Божої Матері. Освятили дерев’яний храм на честь святих Жінок-мироносиць.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинні Барського округу архім. Серафим (Поворозник), Хмільницького — прот. Михаїл Шикирун, Калинівського — прот. Володимир Розман, Вінницького районного округу — прот. Миколай Строк, Літинського — прот. Олег Макар, Козятинського — прот. Миколай Волохатий, настоятель храму прот. Володимир Кіщук та духовенство єпархії. За літургією також молилась ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами. Всього в богослужінні взяли участь більше 50-и священиків.

За літургією були піднесені особливі молитви про мир в Україні та відступлення епідемії коронавірусу.

Після архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій подякував великій кількості вірян, які взяли участь у хресній ході, за стійкість у вірі та подвиг в славу Божої Матері. Архієрей вдячний настоятелю прот. Володимиру за красивий новозбудований літній храм, владика відзначив пастирську діяльність отця Володимира і активне молитовне життя парафії.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024