A
22.08.2021
21 серпня 2021 року понад 10 тисяч віруючих Української Православної Церкви зібралися під стінами Верховної Ради України, щоб засвідчити вірність своїй Церкві і Її Предстоятелю Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Православні українці, які прибули з усіх куточків країни, також запрошували зустрітися з ними патріарха Константинопольського Варфоломія з тим, щоб донести йому правду про наслідки його незаконного втручання в церковну ситуацію в Україні у 2018 році.
Нагадаємо, глава Фанару прибув до Києва напередодні на запрошення представників української влади. Віруючі організували акцію вздовж Бориспільської траси, по якій їхав Константинопольський патріарх Варфоломій – його зустрічали з плакатами із зображенням Блаженнішого Митрополита Онуфрія.
Під час молитовного стояння біля ВРУ, яке відбулося за ініціативи ГС “Миряни”, віруючі молилися за Блаженнішого Митрополита Онуфрія, за напоумлення патріарха Варфоломія, про зміцнення вірян УПЦ у вірі, про весь український народ та мир в Україні.
Архієпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської митрополії очолив молебень, після чого звернувся до стамбульського гостя.
«Ми будемо стояти у вірі Христовій, будемо вірними нашому Предстоятелю Блаженнішому Митрополиту Онуфрію», – висловила думку всіх релігійних громад УПЦ, які потерпають від прихильників “ПЦУ”, парафіянка з с. Бутин Тернопільської єпархії.
Коли глава Фанару прибув до будівлі Верховної Ради (його бічного входу), віруючі УПЦ заспівали «Символ віри», а потім – «Многая літа» Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.
Завершилося стояння співом великодніх стихир.
Під час стояння було зачитано послання предстоятеля Константинопольської Церкви, в якому виклали ставлення вірних УПЦ до патріарха Варфоломія і його дій. Якби зустріч відбулася, вони б передали документ адресату.
Але оскільки патріарх Варфоломій проігнорував заклики віруючих УПЦ зустрітися, послання стало відкритим листом.
23 липня 2024 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав літній Православний дитячий табір «СТЕЖИНА ДОБРА». Архіпастир поспілкувався з організаторами та учасниками літнього табору. Цього дня у таборі відбувся концерт, де дітки змогли проявити свої таланти. Владика Варсонофій подякував отцю Петру Шавулі, директору Вʼячеславу Михайловичу Скакуну, організаторам, наставникам та учасникам за прекрасне свято, а також […]
26.07.2024
24 липня 2024 року, в день памʼяті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій співслужив за Божественною літургією Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію в Ольгинському соборі міста Києва. На Малому вході Предстоятель нагородив почесного настоятеля собору протоієрея Всеволода Рибчинського Орденом Української Православної Церкви преподобного Іова Почаївського І ступеня; настоятеля собору […]
24.07.2024
23 липня 2024 року, в день памʼяті преподобного Антонія Києво-Печерського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук, благочинний у справах монастирів архімандрит Єнох (Торак), клірики обителі та гості у священному сані. За богослужінням молилась іменинниця, настоятелька обителі ігуменя Антонія (Стеценко), […]
23.07.2024