В Калинівському благочинні відбувся дитячо-молодіжний табір «Гефсиманія»

13.08.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія в Калинівському благочинні з 8.08 по 11.08.2021 р. пройшов традиційний дитячо-молодіжний табір «Гефсиманія».   

В Калинівському благочинні табір відбувається вже п’ятий рік поспіль в мальовничому с. Писарівка. Цьогоріч табір відвідало 90 дітей віком від 5 до 20 років. Організаторами та духовними наставниками стали благочинний прот. Володимир Розман, прот. Георгій Русин, прот. Олег Дармороз, прот. Корнилій Ватаманеску, прот. Димитрій Бережнюк, прот. Іоанн Пащенко.

Але табір не відбувся б, якби не зусилля керуючого молодіжним відділом у Калинівському благочинні прот. Андрія Бертмана. Він разом з Писарівською православною громадою організував встановлення переносного храму і регулярний підвіз харчування. А також взяв на себе відповідальність за вирішення всіх організаційних питань.

Час пролетів, як одна мить в атмосфері любові та взаємоповаги між дорослими та дітьми.

  У свято великомученика Пантелеймона відбулася нічна Божественна літургія, яку очолив прот. Олег Дармороз у співслужінні священників Калинівського благочиння. 

  Кожен день дітей чекали цікаві конкурси, розваги, естафети, інтелектуальні ігри, змагання. Діти продемонстрували знання Священного Писання, театральні та спортивні здібності, вміння знаходити вихід у різних ситуаціях. 

  Діти стріляли з луків, робили цікаві поробки, перевтілювалися в різних персонажів, малювали картини на духовну тематику, розігрували виставу, демонстрували вокальні здібності, вели бесіду зі священиками.

Юнаки мали можливість зустрітися з професійними психологами. До них завітала Тіна Герцова — авторка декількох поетичних збірок та практичний психолог з багаторічним стажем. Вона окремо поспілкувався зі старшою аудиторією та окремо з меншою давючи відповіді на всі запитання.
Але найважливіше, що всі учасники табору відпочили від цивілізації, гаджетів, інтернету, натомість отримали задоволення, незабутні спогади, нових друзів, надію на нову зустріч.

диякон Євгеній Салюк

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023