В Калинівському благочинні відбувся дитячо-молодіжний табір «Гефсиманія»

13.08.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія в Калинівському благочинні з 8.08 по 11.08.2021 р. пройшов традиційний дитячо-молодіжний табір «Гефсиманія».   

В Калинівському благочинні табір відбувається вже п’ятий рік поспіль в мальовничому с. Писарівка. Цьогоріч табір відвідало 90 дітей віком від 5 до 20 років. Організаторами та духовними наставниками стали благочинний прот. Володимир Розман, прот. Георгій Русин, прот. Олег Дармороз, прот. Корнилій Ватаманеску, прот. Димитрій Бережнюк, прот. Іоанн Пащенко.

Але табір не відбувся б, якби не зусилля керуючого молодіжним відділом у Калинівському благочинні прот. Андрія Бертмана. Він разом з Писарівською православною громадою організував встановлення переносного храму і регулярний підвіз харчування. А також взяв на себе відповідальність за вирішення всіх організаційних питань.

Час пролетів, як одна мить в атмосфері любові та взаємоповаги між дорослими та дітьми.

  У свято великомученика Пантелеймона відбулася нічна Божественна літургія, яку очолив прот. Олег Дармороз у співслужінні священників Калинівського благочиння. 

  Кожен день дітей чекали цікаві конкурси, розваги, естафети, інтелектуальні ігри, змагання. Діти продемонстрували знання Священного Писання, театральні та спортивні здібності, вміння знаходити вихід у різних ситуаціях. 

  Діти стріляли з луків, робили цікаві поробки, перевтілювалися в різних персонажів, малювали картини на духовну тематику, розігрували виставу, демонстрували вокальні здібності, вели бесіду зі священиками.

Юнаки мали можливість зустрітися з професійними психологами. До них завітала Тіна Герцова — авторка декількох поетичних збірок та практичний психолог з багаторічним стажем. Вона окремо поспілкувався зі старшою аудиторією та окремо з меншою давючи відповіді на всі запитання.
Але найважливіше, що всі учасники табору відпочили від цивілізації, гаджетів, інтернету, натомість отримали задоволення, незабутні спогади, нових друзів, надію на нову зустріч.

диякон Євгеній Салюк

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив всенічне бдіння та чин Воздвиження Хреста Господнього у Вінниці

Увечері, 26 вересня 2023 року, напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Давидовський, секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики храму та гості у священному сані. Дияконський […]

26.09.2023

Парафія на честь Воскресіння Словущого міста Вінниці відзначила своє престольне свято

26 вересня 2023 року, у свято Воскресіння Словущого, або оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію пасхальним чином в день престольного свята в одноіменному храмі міста Вінниці. Божественна літургія відбулась у нижньому храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, оскільки верхній храм на честь Воскресіння Словущого знаходиться на […]

26.09.2023

Паломницька служба «Фавор» організовує поїздку до святинь Греції та Італії 

З благословення Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського паломницька служба «Фавор» організовує поїздку по святих місцях Греції та Італії.  Паломники візьмуть участь у щорічній урочистій хресній ході з мощами святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра, молитимуться за літургією біля мощей святителя Миколай Чудотворця у місті Барі. Окрім можливості вклонитися мощам святих Спиридона та Миколая, група […]

26.09.2023