Архієрейське богослужіння в с. Малі Крушлинці, Вінницького району

12.08.2021

12 серпня 2021 року, в день пам’яті мученика Іоана Воїна, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Покрова Пресвятої Богородиці с. Малі Крушлинці, Вінницького районного благочиння.

Перед богослужінням архіпастир осв’ятив поклінний хрест при в’їзді в село.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління, архім. Аркадій (Сенчуківський); благочинний Вінницького районного округу, прот. Миколай Строк; духовенство благочиння та гості з Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви.

За Літургією були піднесені особливі молитви про мир в нашій країні та про позбавлення її та в цілому усього світу від пандемії.

Після богослужіння митрополит Варсонофій привітав усіх зі святом, а також пояснив про особливу роль мучеників у Святій Церкві та нагадав про мужність і стійкість у вірі. Владика побажав бути завжди разом з Христом, бо «коли за нас Бог, то хто проти нас?» А також закликав бути мужніми і стійкими у вірі, якій навчає нас апостол Павел, говорячи у своєму посланні до римлян: «що ні смерть, ні життя, ні Ангели, ні влада, ні теперішня, ні майбутня, ні сили, ні висота, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любові Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!» (Рим. 8:30-38)

На сам кінець митрополит нагородив настоятеля храму протоієрея Миколая Андрущака грамотою Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також помічників, будівничих та активних прихожан парафії, після чого було зроблене спільне фото.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023