Архіпастир відвідав Православний дитячо-молодіжний наметовий табір «Стежина добра» в Жмеринському районі

10.08.2021

9 серпня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, відвідав Православний дитячо-молодіжний наметовий табір в с. Северинівка, Жмеринського благочиння.

Табір організували клірики Жмеринського благочиння: протоієрей Петро Шавула, настоятель лікарняного храму на честь свт. Луки Кримського м. Жмеринка та протоієрей Олег Волкотруб, настоятель храму апостола і євангеліста Іоана Богослова с. Тарасівка.

Загалом табір зібрав 140 учасників віком від 8 до 15 років. Діти та юнаки були поділені на 4 загони.

Волонтерами та вожатими виступили активні батьки учасників та керівники парафіяльних молодіжних відділів.

Кожен загін продемонстрував свої речівки та кроком промаршрував по табору, після чого усі спільно вигуками «вітаємо» привітали керівника єпархіального відділу протоколу, архідиякона Миколая Кравця.

Митрополит Варсонофій підкреслив важливість проведення спільного відпочинку серед православної молоді, подякував організаторам за проведення заходу, а також кожному вручив солодкі подарунки.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023