У Вінницькій єпархії відбувся футбольний турнір присвячений дню Хрещення Русі

08.08.2021

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, Хмільницьке благочиння разом з Молодіжним відділом Вінницької єпархії організували футбольний турнір присвячений дню Хрещення Русі.

7 серпня 2021 року, команди прибули до міста Хмільник, де з вітальним словом їх зустрів благочинний хмільницького округу протоієрей Михаїл Шикирун.

Наполеглива боротьба розпочалась між командами хмільницького, вінницького району та міста Вінниці. Кубок першості завоювала команда з міста Вінниці.

Усі учасники отримали подарунки від організаторів та грамоти про участь у турнірі від керівника молодіжного відділу, протоієрея Миколая Дудніка.

Молодіжний відділ Вінницької єпархії висловлює свою подяку Хмільницькому благочинню за організацію турніру, а особливо керівнику цих змагань ієрею Олексію Мацалі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024