У Вінницькій єпархії відбувся футбольний турнір присвячений дню Хрещення Русі

08.08.2021

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, Хмільницьке благочиння разом з Молодіжним відділом Вінницької єпархії організували футбольний турнір присвячений дню Хрещення Русі.

7 серпня 2021 року, команди прибули до міста Хмільник, де з вітальним словом їх зустрів благочинний хмільницького округу протоієрей Михаїл Шикирун.

Наполеглива боротьба розпочалась між командами хмільницького, вінницького району та міста Вінниці. Кубок першості завоювала команда з міста Вінниці.

Усі учасники отримали подарунки від організаторів та грамоти про участь у турнірі від керівника молодіжного відділу, протоієрея Миколая Дудніка.

Молодіжний відділ Вінницької єпархії висловлює свою подяку Хмільницькому благочинню за організацію турніру, а особливо керівнику цих змагань ієрею Олексію Мацалі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Ліствиця. Сходи сходження на небо преподобного Іоанна Синайського

Преподобний Іоанн Ліствичник, пам’яті якого присвячена ця неділя Великого Посту, був ігуменом Синайської гори та залишив після себе класичний, усім відомий повʼязаний з його імʼям, твір по православній аскетиці – «Ліствицю». Починає він свою працю з цілепокладання духовного життя. А воно, насамперед, полягає, на його думку, в тому, щоб перемогти в собі самість і себелюбство, цю […]

14.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці

12 квітня 2024 року, у пʼятницю 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний першого Вінницького міського округу протоієрей Богдан Маліновський, настоятель храму протоієрей Сергій Виговський та клірики міста. Цього дня духовенство першого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств […]

12.04.2024

У Хмільницькому благочинні звершили погребіння воїна Івана Найчука

11 квітня 2024 року, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Качанівка Хмільницького благочиння, було звершено чин погребіння воїна Івана Андрійовича Найчука, 1997 року народження. Воїн Іван Андрійович Найчук, мешканець села Качанівка, мужньо виконував свій  військовий обов’язок, боронячи суверенітет та незалежність нашої держави від російського агресора. Воїн Іван загинув біля населеного пункту Карлівка Покровського району Донецької області. […]

11.04.2024