25-річній Наталії Ольшевській потрібна допомога на операцію (+реквізити)

Номер карти/рахунку:

5168757419259777

25-річна парафіянка одного з храмів Вінниці Наталія Ольшевська потребує фінансової допомоги для операції на лівій нозі та руці, які наразі є непрацездатними через тетрапарез внаслідок інсульту, який стався у її 18 років, через що вона була лежачою.

Тепер, після довгих років реабілітації, Наталія встала на ноги і може діяти рукою, проте нажаль неповноційно.

Ольшевська Наталія є випускницею педагогічного університету. Ще зі студентських років активно займається волонтерською діяльністю в дитячих інтернатах, а також допомагає їх випускникам. В грудні минулого року вона влаштувалась на роботу в Кризовий центр адміністратором. Сьогодні дівчина і сама потребує допомоги.

Лікарі вже довгий час наполягають на необхідності оперативного втручання на нозі та руці, що є можливим лише за кордоном.
Дівчині готові допомогти в Туреччині.

Сума за операцію та обстеження ноги складає 17 570 $.

На даний час ще не вистачає 440 тисяч гривень.

Родина Наталії знайшла зовсім невелику суму для витрат на лікування і цього не досить навіть з врахуванням перельотів і перебування за кордоном.

Просимо усіх не байдужих долучитися до справи милосердя та допомогти зібрати кошти на лікування для Ольшевської Наталії:

5168757419259777

Ольшевська Наталія

Поділитись:

Номер скопійовано!
Перейдіть, будь ласка, у додаток вашого банку для переведення благодійної допомоги.
Дякуємо!