У Вінниці відкрилась православна виставка «Здоров’я Божий Дар»

04.08.2021

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у вінницькому експоцентрі відкрилась православна виставка-ярмарок «Здоров’я Божий Дар».

Серед представленої продукції можна знайти предмети церковного начиння, різноманітної духовної літератури, речей побутового вжитку, натуральної косметики і навіть солодощі з еко-карамелі, які виготовлять за давніми рецептами 1906 року.

Також на виставці можна подати імена для поминання на проскомідії та сорокоуст в різні монастирі і храми України.

Запрошуємо відвідати православну виставку-ярмарок «Здоров’я Божий Дар», яка проходитиме до 8 серпня.
3-7 серпня 10:00 — 19:00
8 серпня 10:00 — 16:00

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023