Барський монастир відзначив престольне свято

02.08.2021

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі.

Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані.

За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів.

Цього дня до святині на престольне свято прибули чисельні паломники, оскільки нижній храм собору Барської ікони Божої Матері освячений на честь пророка Божого Ілії.

По завершенні Божественної літургії відбулася святкова хресна хода, а також чин славління перед іконою пророка Ілії. Після цього митрополит Варсонофій звернувся до вірян з повчальним словом, у якому акцентував увагу на важливості проповіді пророка Ілії, який засуджував ідолопоклонство та поклоніння Ваалу. Владика закликав пам‘ятати подвиг пророка, який хотів визвоити свій народ від гріхопадіння та привести до спасіння.

Також архієрей привітав благочинного Барського округу, архімандрита Серафима (Поворозника), з 33-річчям служіння в священному сані та днем Тезоіменитства, яке він відзначив напередодні.

На сам кінець ігуменя Антонія разом з старшою сестрою монастиря монахинею Димитрією, від імені сестер обителі, привітали митрополита Варсонофія з днем народження та піднесли архіпастирю подарунок і білі троянди.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023