Митрополит Варсонофій очолив святкове богослужіння у Браїлівському монастирі (+відео)

01.08.2021

1 серпня 2021 року, у Неділю 6-у по П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі.

У день пам’яті прп. Серафима Саровського керуючий Вінницькою єпархією відзначав день свого народження.

Його Високопреосвященству співслужили архім. Іоасаф (Ковецький), благочинний Барського округу архім. Серафим (Поворозник), благочинний Хмільницького округу прот. Михаїл Шикирун, благочинний 1 міського округу прот. Богдан Маліновський, прот. Сергій Виговський, насельники обителі та клірики єпархії.

По завершені богослужіння відбулось славління прп. Серафима Саровського, Церква у цей день відзначала обрітення мощей святого.

Від імені духовенства єпархії митрополита Варсонофія з днем народження привітав прот. Богдан Маліновський, священик подякував владиці за пастирську опіку у такий непростий для єпархії час, також отець Богдан відзначив архіпастирську любов владики до священиків і вірян. Архієрея вітали ігуменя Антонія з сестрами та віряни, які прибули на богослужіння.

Пряма трансляція богослужіння:

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023