Зрізаний хрест у Вінниці відновили і освятили. Підрядник приніс свої вибачення

26.07.2021

25 липня на «Замковій горі» у Вінниці, поруч із храмом свт. Миколая, було освячено хрест, який будівельники самовільно зрізали.

Нагадуємо, що 20 липня, для звільнення місця під встановлення державного прапору, було зрізано поклінний хрест без попереднього погодження із громадою УПЦ, яка його встановлювала. — повідомлялось на Facebook-сторінці Старо-Миколаївського храму Вінниці.

Наступного дня місце події відвідав митрополит Вінницький і Барський Варсонофій та в той же день зустрівся із підрядником.

Підрядник приніс свої вибачення за те, що образив почуття віруючих людей і дотримався обіцянки — хрест відновили.

«І хоча зараз хрест майже не видно з дороги і перед ним встановлять прапор, будем надіятись, що Господь не прогнівається на своїх не завжди розумних синів і доньок..» — повідомляє сторінка храму свт. Миколая.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024