Відбулось зібрання керівників відділів Вінницької єпархії

22.07.2021

22 липня 2021 року, під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулось зібрання керівників єпархіальних відділів.

У зборах взяли участь: секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архідиякон Миколай Кравець, прот. Валерій Швець, прот. Володимир Тютенко, прот. Назарій Давидовський, прот. Миколай Дудник, ієрей Віталій Білявський, диякон Георгій Толчев, диякон Андрій Балан.

Керівники розповіли про виконану роботу з моменту останньої зустрічі, обговорили сьогоднішню і майбутню діяльність відділів.

Читайте також: У Вінницькій єпархії відбувся трьохденний рафтинг-табір

Нагадуємо, що 27 липня в Києві відбудеться Хресний хід Української Православної Церкви до Дня Хрещення Русі

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024