Митрополит Варсонофій звершив освячення накупольних хрестів для новозбудованого храму в селі Шевченка (+відео)

02.07.2021

2 липня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чин освячення накупольних хрестів та молебень «перед початком доброї справи» в селі Шевченка Літинського благочиння.

Разом з архієреєм молились секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Літинського округу прот. Олег Макар, настоятель храму прот. Володимир Кіщук.

Рік тому митрополит Варсонофій звершив освячення місця під будівництво храму на честь святих Жінок-мироносиць.

По завершені молитви і архіпастирської проповіді владика подякував настоятелю отцю Володимиру за працю на парафії та побажав всій громаді Божої допомоги у скорішому завершені будівництва нового храму.

В цей же день нові куполи і хрести були встановлені на храмі.

Читайте також про Зиновинську ікону Пресвятої Богородиці

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023