Митрополит Варсонофій очолив соборне богослужіння в селі Демидівка (+відео)

17.06.2021

17 червня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Покрова Божої Матері села Демидівка Жмеринського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, настоятель храму прот. Ігор Миронов та духовенство Жмеринського благочиння.

У 1900 році була розібрана дерев’яна церква і почалась будуватись нова кам’яна. Освячення престолу нового храму відбулось у 1905 році. Прот. Ігор Миронов призначений настоятелем у 2014 році, тоді ж і була розпочата реконструкція храму всередині та зовні.

Після літургії і архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав з наступаючим днем Небесного покровителя прот. Ігоря Миронова, архієрей подякував священику за багаторічну працю на даній парафії, владика також відзначив красоту відреставрованого храму і прилеглої території.

Архієрей подякував та нагородив Грамотами вірян, які допомагали отцю Ігорю і громаді відновлювати храм. Були нагороджені: Прідолоба Володимир Михайлович, Снігур Сергій Брониславович, Гаманюк Сергій Олександрович, Кочкін Олександр Анатолійович і Муляр Роман Васильович. Дякуємо всім, хто долучився до християнської справи!

Також в цей день владика звершив чин освячення нового поклінного хреста, встановленого поруч із храмом. На свято прибула і громада села Носківці, віряни якої привітали настоятеля з днем Ангела.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024