Митрополит Варсонофій очолив соборне богослужіння в селі Демидівка (+відео)

17.06.2021

17 червня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Покрова Божої Матері села Демидівка Жмеринського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, настоятель храму прот. Ігор Миронов та духовенство Жмеринського благочиння.

У 1900 році була розібрана дерев’яна церква і почалась будуватись нова кам’яна. Освячення престолу нового храму відбулось у 1905 році. Прот. Ігор Миронов призначений настоятелем у 2014 році, тоді ж і була розпочата реконструкція храму всередині та зовні.

Після літургії і архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав з наступаючим днем Небесного покровителя прот. Ігоря Миронова, архієрей подякував священику за багаторічну працю на даній парафії, владика також відзначив красоту відреставрованого храму і прилеглої території.

Архієрей подякував та нагородив Грамотами вірян, які допомагали отцю Ігорю і громаді відновлювати храм. Були нагороджені: Прідолоба Володимир Михайлович, Снігур Сергій Брониславович, Гаманюк Сергій Олександрович, Кочкін Олександр Анатолійович і Муляр Роман Васильович. Дякуємо всім, хто долучився до християнської справи!

Також в цей день владика звершив чин освячення нового поклінного хреста, встановленого поруч із храмом. На свято прибула і громада села Носківці, віряни якої привітали настоятеля з днем Ангела.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023