Престольне свято храму в селі Уланів

12.06.2021

У день престольного свята в храму на честь Вознесіння Господнього села Уланів Хмільницького благочиння, відбулося святкове богослужіння, яке очолив настоятель Іоано-Богословського храму міста Вінниці протоієрей Василій Сонін.

Храм є одним з найстаріших у Хмільницьому районі — 1777 року побудови.

Священику співслужили ігумен Іоано-Богословського Лемишівського чоловічого монастиря архім. Марк (Барановський), настоятель храму протоієрей Ярослав Микитин, клірики Хмільницького благочиння та гості у священному сані.

По завершені літургії відбулась хресна хода навколо храму. Насамкінець привітали зі святом священиків та парафіян вихованці недільної школи.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023