Архієрей звершив панахиду на могилі колишнього Вінницького митрополита Макарія (+відео)

04.06.2021

4 червня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив панахиду на могилі колишнього Вінницького архіпастиря — митрополита Макарія (Свистуна).

Заупокійне богослужіння відбулось з нагоди дня смерті покійного владики. Архіпастир відійшов до Господа 4 червня 2007 року. Похований на території Спасо-Преображенського кафедрального собору Вінниці, який сьогодні захоплений представниками ПЦУ.

Разом з митрополитом Варсонофієм молились секретар єпархії архім. Аркадій, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк, ігуменя Браїлівського монастиря Антонія та духовенство міста Вінниці.

По звершені молитви та проповіді, прот. Сергій Гудзенко (помічник-референт мит.Макарія) подякував митрополиту Варсонофію та усім присутнім за соборну молитву.

Дякуємо ігумені Антонії з сестрами за підготовлену милостиню для вірян.

Пряма трансляція богослужіння:

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023