Клірики єпархії взяли участь у соборному богосужінні з нагоди 5-річчя випуску з КДА

03.06.2021

У день свята Володимирської ікони Божої Матері та дня пам’яті святих рівноапостольних царя Костянтина і матері його цариці Єлени, 3 червня 2021 року, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, випускники Київської духовної академії 2016 року молитовно відзначили 5-річчя свого випуску за Божественною літургією в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері. За матеріалами сайту КДАіС.

Богослужіння очолив викладач Семінарії, особистий секретар Керуючого справами Української Православної Церкви протоієрей Василій Попович у співслужінні випускників у священному сані. У богослужіння також взяли участь клірики Вінницької єпархії: прот. Олександр Тригуба — клірик Стрітенського храму Вінниці та диякон Денис Розпутний — клірик Браїлівського монастиря.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор. За богослужінням молились викладачі та студенти Київських духовних шкіл, а також парафіяни храму.

Наприкінці Літургії біля ікони свята був звершений чин славління.

Джерело: http://kdais.kiev.ua/event/bogosluginna03062021/

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023