Представники єпархії беруть участь у роботі ХХ Всеукраїнської конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

01.06.2021

У понеділок, 31 травня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в селищі Лазурне на Херсонщині розпочала роботу ХХ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. 130 учасників з усіх регіонів України прибули на п’ятиденний форум, більшість із присутніх беруть участь уперше. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу УПЦ у справах молоді.

У конференції беруть участь і представники Вінницької єпархії на чолі з керівником Молодіжного відділу прот. Миколаєм Дудником.

Всеукраїнські конференції 10 років поспіль проводяться Синодальним молодіжним відділом Української Православної Церкви двічі на рік і покликані сприяти налагодженню зв’язків між організаціями і структурами, що працюють з молоддю, та інформувати молодіжних діячів про актуальні тенденції в різних галузях сучасності.

Двадцятий форум розпочався з урочистого молебню про прикликання Духа Святого на початок доброї справи, після якого голова Синодального молодіжного відділу архієпископ Обухівський Іона передав учасникам благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Також було оголошено вітальне слово від митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна.

У своєму виступі архієпископ Іона підбив підсумки роботи минулих 19 конференцій та подякував присутнім за їхнє багаторічне служіння молоді. Десять років тому на першу конференцію прибуло близько 27 учасників, відтоді форум збирає щораз більшу кількість осіб.

Упродовж наступних трьох днів буде розглянуто питання, актуальні для сучасної молодої людини. Вакцинація, постковідний синдром; дослідження дитячої злочинності та домашнього насильства; досвід організації навчального закладу на парафії; взаємодія з молоддю в реабілітаційних центрах; пастирська турбота про дітей з інвалідністю тощо.

Завершиться захід урочистою Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі селища Лазурне.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024