Представники єпархії беруть участь у роботі ХХ Всеукраїнської конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

01.06.2021

У понеділок, 31 травня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в селищі Лазурне на Херсонщині розпочала роботу ХХ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. 130 учасників з усіх регіонів України прибули на п’ятиденний форум, більшість із присутніх беруть участь уперше. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу УПЦ у справах молоді.

У конференції беруть участь і представники Вінницької єпархії на чолі з керівником Молодіжного відділу прот. Миколаєм Дудником.

Всеукраїнські конференції 10 років поспіль проводяться Синодальним молодіжним відділом Української Православної Церкви двічі на рік і покликані сприяти налагодженню зв’язків між організаціями і структурами, що працюють з молоддю, та інформувати молодіжних діячів про актуальні тенденції в різних галузях сучасності.

Двадцятий форум розпочався з урочистого молебню про прикликання Духа Святого на початок доброї справи, після якого голова Синодального молодіжного відділу архієпископ Обухівський Іона передав учасникам благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Також було оголошено вітальне слово від митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна.

У своєму виступі архієпископ Іона підбив підсумки роботи минулих 19 конференцій та подякував присутнім за їхнє багаторічне служіння молоді. Десять років тому на першу конференцію прибуло близько 27 учасників, відтоді форум збирає щораз більшу кількість осіб.

Упродовж наступних трьох днів буде розглянуто питання, актуальні для сучасної молодої людини. Вакцинація, постковідний синдром; дослідження дитячої злочинності та домашнього насильства; досвід організації навчального закладу на парафії; взаємодія з молоддю в реабілітаційних центрах; пастирська турбота про дітей з інвалідністю тощо.

Завершиться захід урочистою Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі селища Лазурне.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024