Митрополит Варсонофій очолив святкове богослужіння в Кирило-Мефодієвському храмі Вінниці (+відео)

24.05.2021

24 травня 2021 року, в день пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у нижньому храмі Стрітенської церкви на честь святих Кирила і Мефодія.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний першого міського округу прот. Богдан Маліновський, настоятель храму прот. Сергій Виговський, прот. Олексій Мельничук, клірики храму та духовенство міста. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.

В цей день парафіяни відзначали престольне свято храму. За літургією співав хор під керівництвом прот. Нікодима Виговського.

Після літургії відбувся хресний хід пасхальним чином навколо храму, а також чин славління святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Митрополит Варсонофій привітав настоятеля, кліриків і вірян з престольним святом та відзначив, що цей храм є пам’ятним для нього, адже більше як три роки тому тут відбулось історичне зібрання трьох єпархій Вінниччини, де було підтверджено вірність канонічній Церкві.

Отець Сергій подякував архіпастирю за візит та подарував ікону Божої Матері.

Також владика привітав іподиякона Ростислава Олівінського з днем народження та днем Ангела.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023