Хто завжди молиться, той зберігатиме вірність Богу і в часи гонінь – Блаженніший Митрополит Онуфрій

23.05.2021

Ще більш старанно людина має зберігати вірність Богові, коли її спіткали життєві труднощі.

На цьому Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій наголосив під час проповіді у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Розкриваючи зміст Євангельської притчі про зцілення розслабленого (Ін. 5: 1-15), Предстоятель зазначив, що це «нагадує про ті милості, які Господь приніс нам на землю Своїм Воскресінням».

Проте, як зауважив Його Блаженство, часто люди, які начебто люблять Бога, відвідують богослужіння, під час гонінь за віру відвертаються від Бога і забувають про Його милості й щедроти.

«Блаженна та людина, яка зберігає вірність Богу і коли їй добре, і коли їй недобре. Ще більш старанно людина має зберігати вірність Богові, коли нас відвідують складнощі життя», – наголосив він.

За словами Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ми повинні про це пам’ятати та старатися бути вдячними Богу й завжди молитись: і під час богослужінь, і вдома, і на роботі, і дорогою.

«Та людина, яка постійно молиться Богові й дякує за все, може зберігати вірність Йому, навіть коли переживає труднощі і потрясіння», – зауважив Архіпастир та пояснив: «Тому що молитва має підноситися нами завжди: і в скорботні дні, і в радісні дні, і в щасті, і в горі. Завжди молитва має лунати. Якщо навіть ми перебуваємо в нещасті, то сильна молитва допоможе нам все здолати».

Насамкінець Блаженніший владика побажав бути завжди з Богом. «І тоді, коли на нас сиплеться радість, щось добре, і тоді, коли нас спіткали труднощі, спокуси. Це все для нашого спасіння, для загартування нашої любові до Бога, для того, щоб ми зберігали вірність Богові до кінця свого життя. Ось тоді буде Боже благословення над нами», – підсумував Предстоятель.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Божїй Матері

Увечері, 19 квітня 2024 року, напередодні 5-ї суботи Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Браїлівському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили клірики Браїлівської обителі. За богослужіням молились: настоятелька – ігуменя Антонія, сестри та парафіяни святої обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі великомученика Георгія […]

19.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Козятинському благочинні

19 квітня 2024 року, у пʼятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь пророка Божого Іллі с. Сигнал, Козятинського благочиння. Архіпастирю співслужили: благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий та клірики благочиння. Цього дня духовенство Козятинського благочиння звершили говіння та спільно приступили до Таїнств Покаяння і […]

19.04.2024

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг у Барському жіночому монастирі

18 квітня 2024 року, у четвер 5-ї седмиці Великої Чотиридесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг у жіночому монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. У чернечий чин була пострижена інокиня Матрона (Домашевська), з імʼям Матрона, на честь преподобної Матрони Солунської; а також в іночество – послушниця Марія Косюк, з нареченням імені Феодора, […]

19.04.2024