Хто завжди молиться, той зберігатиме вірність Богу і в часи гонінь – Блаженніший Митрополит Онуфрій

23.05.2021

Ще більш старанно людина має зберігати вірність Богові, коли її спіткали життєві труднощі.

На цьому Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій наголосив під час проповіді у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Розкриваючи зміст Євангельської притчі про зцілення розслабленого (Ін. 5: 1-15), Предстоятель зазначив, що це «нагадує про ті милості, які Господь приніс нам на землю Своїм Воскресінням».

Проте, як зауважив Його Блаженство, часто люди, які начебто люблять Бога, відвідують богослужіння, під час гонінь за віру відвертаються від Бога і забувають про Його милості й щедроти.

«Блаженна та людина, яка зберігає вірність Богу і коли їй добре, і коли їй недобре. Ще більш старанно людина має зберігати вірність Богові, коли нас відвідують складнощі життя», – наголосив він.

За словами Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ми повинні про це пам’ятати та старатися бути вдячними Богу й завжди молитись: і під час богослужінь, і вдома, і на роботі, і дорогою.

«Та людина, яка постійно молиться Богові й дякує за все, може зберігати вірність Йому, навіть коли переживає труднощі і потрясіння», – зауважив Архіпастир та пояснив: «Тому що молитва має підноситися нами завжди: і в скорботні дні, і в радісні дні, і в щасті, і в горі. Завжди молитва має лунати. Якщо навіть ми перебуваємо в нещасті, то сильна молитва допоможе нам все здолати».

Насамкінець Блаженніший владика побажав бути завжди з Богом. «І тоді, коли на нас сиплеться радість, щось добре, і тоді, коли нас спіткали труднощі, спокуси. Це все для нашого спасіння, для загартування нашої любові до Бога, для того, щоб ми зберігали вірність Богові до кінця свого життя. Ось тоді буде Боже благословення над нами», – підсумував Предстоятель.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023