Розпочався візит митрополита Варсонофія та кліриків єпархії до Сербської Православної Церкви

17.05.2021

17 травня 2021 року, з благословіння Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, розпочався офіційний візит митрополита Вінницького і Барського Варсонофія до Сербської Православної Церкви.

Разом з архієрем також звершують паломництво секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), керівник Паломницького відділу прот. Володимир Пучков та священнослужителі єпархії.

Паломництво розпочалось з вечірнього богослужіння у кафедральному соборі свт. Миколая Чудотворця міста Сремські Карловці (Сербія, Карловацька єпархія).

Митрополита Варсонофія та паломників зустрів єпископ Сремський Василій (Вадіч). Архієреї поклонились місцевим святиням та обмінялись подарунками, також митрополит Варсонофій залишив пам’ятний запис у напрестольному Євангелії собору.

Єпископ Сремський Василій очолював собор, на якому було обрано патріарха Сербського Порфирія, єпископ розповів про свою активну підтримку Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, з яким особисто знайомий.

Також відбулась зустріч із ректором духовної семінарії, яка діє при соборі, священиком Іоаном Мілановічем.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024