Митрополит Варсонофій звершив літургію в селі Бохоники, де розкольники захопили храм УПЦ (+відео)

15.05.2021

15 травня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь святого апостола Іоана Богослова, села Бохоники Вінницького району.

Богослужіння відбулось під відкритим небом, біля облаштованого приміщення, де громада УПЦ молиться з 2019 року у зв’язку з тим, що їх храм був захоплений представниками ПЦУ.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій Сенчуківський, благочинний Вінницького районного благочиння прот. Миколай Строк, настоятель храму прот. Артемій Міщенко та духовенство благочиння.

За літургією настоятель храму прот. Артемій був нагороджений правом носіння хреста з прекрасами.
Багато вірян та діток взяли участь у таїнстві Євхаристії.

Митрополит Варсонофій подякував священику та парафіянам за стійкість у вірі та вірність канонічній Христовій Церкві.

Дорогі брати і сестри, просимо Вас підтримати громаду УПЦ села Бохоники! Приміщення, де моляться віряни потребує капітального ремонту. Будемо всім щиро вдячні!

4149 4390 4701 5478

Міщенко Артемій Олександрович

Пряма трансляція богослужіння та проповіді:

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023