Архієрейське богослужіння в селі Каришків Барського благочиння. Літія за загиблих воїнів

09.05.2021

9 травня 2021 року, у Неділю св. апостола Фоми, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. вмч. Дмитрія Солунського села Каришків Барського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Барського округу архім. Серафим (Поворозник), настотель храму прот. Володимир Катеринчак та прот. Сергій Смей — клірик Могилів-Подільської єпархії. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець у співслужінні з дияконом Андрієм Баланом.

За богослужінням були піднесені заупокійні молитви за загиблих воїнів, а також усіх мирних жителів, які постражадли і загинули під час Другої світової війни.

Під час літургії, з благословіння Предстоятеля УПЦ, настоятеля храму прот. Володимира Катеринчака за сумлінну працю на славу Церкви було нагороджено правом носіння хреста з прикрасами. Владика вдячний настоятелю та його помічникам за нелегку працю на парафії.

На соборній молитві були присутні також староста села Роман Сергійович Посполітак та благодійник Качуринець Олександр Анатолійович.

По завершені богослужіння, біля пам’ятника загиблим воїнам, архієрей звершив заупокійну літію за загиблими воїнами Другої світової війни, яких з даного села загинуло більше 300.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024