Митрополит Варсонофій очолив соборне богослужіння в с. Вінницькі Хутори. Престольне свято храму

06.05.2021

6 травня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. вмч. Георгія Побідоносця села Вінницькі Хутори.

Сьогодні Свята Церква відзначала пам’ять святого вмч. Георгія Побідоносця. Парафіяни храму відзначали престольне свято.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архім. Андронік (Христофор) — клірик Одеської єпархії, благочинний Вінницького районного округу прот. Миколай Строк, прот. Агафангел Давидовський, клірики районного благочиння та м.Вінниці.

За літургією були нагороджені такі священнослужителі: прот. Ростислав Горак , прот. Володимир Кривоносов, прот. Георгій Холодюк — право служіння з відкритими «Царськими» вратами до Херувимської пісні; прот. Ілія Собцев — право служіння в митрі; прот. Анатолій Власов удостоєний сану протоієрея.

По завершені богослужіння відбувся хресний хід пасхальним чином навколо храму. Після архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав вірян з престольним святом, а також подякував настоятелю отцю Георгію за сумлінну працю на парафії та роботу з молоддю.

В цьому році прот. Георгій Холодюк відзначатиме 40-ліття з дня народження. З нагоди ювілею та за старанну працю на славу Церкви, архієрей вручив священику Грамоту Предстоятеля УПЦ.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільна літургія в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

3 грудня 2023 року, в 26-у Неділію після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). На Малому вході з благословення Предстоятеля УПЦ, митрополит […]

03.12.2023

Духовенство Вінницького району придбали та передали генератор для потреб військових ЗСУ

Духовенство Вінницького районного благочиння, а також небайдужі віряни зібрали кошти і придбали інвенторний генератор для наших захисників. Цими днями, благочинний Вінницького районного округу протоієрей Миколай Строк, зустрівся з одним із наших парафіян, який також захищає нашу країну на Херсонщині та передав генератор для потреб військових на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській […]

03.12.2023

Архіпастир звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

2 грудня 2023 року, напередодні 26-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. Разом з владикою за богослужінням молились настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить недільну […]

02.12.2023