Митрополит Варсонофій очолив соборне богослужіння в с. Вінницькі Хутори. Престольне свято храму

06.05.2021

6 травня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. вмч. Георгія Побідоносця села Вінницькі Хутори.

Сьогодні Свята Церква відзначала пам’ять святого вмч. Георгія Побідоносця. Парафіяни храму відзначали престольне свято.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архім. Андронік (Христофор) — клірик Одеської єпархії, благочинний Вінницького районного округу прот. Миколай Строк, прот. Агафангел Давидовський, клірики районного благочиння та м.Вінниці.

За літургією були нагороджені такі священнослужителі: прот. Ростислав Горак , прот. Володимир Кривоносов, прот. Георгій Холодюк — право служіння з відкритими «Царськими» вратами до Херувимської пісні; прот. Ілія Собцев — право служіння в митрі; прот. Анатолій Власов удостоєний сану протоієрея.

По завершені богослужіння відбувся хресний хід пасхальним чином навколо храму. Після архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав вірян з престольним святом, а також подякував настоятелю отцю Георгію за сумлінну працю на парафії та роботу з молоддю.

В цьому році прот. Георгій Холодюк відзначатиме 40-ліття з дня народження. З нагоди ювілею та за старанну працю на славу Церкви, архієрей вручив священику Грамоту Предстоятеля УПЦ.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023