У Неділю 4-у Великого посту митрополит Варсонофій звершив літургію у Браїлівському монастирі (+документ)

11.04.2021

11 квітня 2021 року, у Неділю 4-у Великого посту, прп. Іоанна Ліствічника, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили архім. Іоасаф (Ковецький) та клірики обителі.

За літургією були піднесені особливі молитви про відступлення пандемії коронавірусу та за здоро’я лікарів і хворив.

По завершені богослужіння архіпастир виголосив проповідь, у якій розповів про Євангельське читання та життя прп. Іоанна Ліствічника. Також архієрей оголосив про свій тимчасовий переїзд до Браїлівського монастиря.

З благословіння митрополита Варсонофія, від 5 квітня 2021 року статус тимчасового кафедрального собору Вінницької єпархії надано Троїцькому храму Браїлівського монастиря. Хрестовоздвиженський храм Вінниці позбавлений статусу тимчасового кафедрального собору.

Архієрей вдячний матушці ігумені Антонії і сестрам монастиря за гостинність.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023