Ігуменя Антонія взяла участь у погребінні ігумені Маріонілли (Панасюк) у Кременецькому монастирі

24.03.2021

23 березня 2021 року митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор звершив чин відспівування настоятельки Кременецької Богоявленської жіночої обителі Маріонілли (Панасюк) в м. Кременець Тернопільської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Йому співслужили митрополити: Тернопільський і Кременецький Сергій, Миколаївський і Очаківський Питирим, Почаївський Володимир, Чернівецький і Буковинський Мелетій, Ніжинський і Прилуцький Климент; архієпископи, єпископи та духовенство Української Православної Церкви.

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, за чином відспівування також молилась ігуменя Браїлівського монастиря Антонія (Стеценко) і клірик обителі архім. Єнох (Торак).

За упокій душі новоспочилої настоятельки Кременецької обителі прибули помолилися ігумені та монахині жіночих монастирів з різних куточків Української Православної Церкви, а також велика кількість вірян.

Поховали ігуменю Маріонілу на монастирському цвинтарі.

Ігуменя Маріонілла (Панасюк) відійшла до Господа 21 березня 2021 року, в день Торжества Православ’я, на 89 році життя. Проживши довге і подвижницьке життя, матінка Маріонілла до останнього дня ревно дотримувалася правил чернечого життя і церковного уставу. Ці якості вона поєднувала з любов’ю до сестер і щирою гостинністю до всіх прочан і гостей ввіреної їй обителі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023