Запрошуємо соборно вшанувати пам‘ять покійного Вінницького архієпископа Симона (Івановського)

29.01.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбудуться заупокійні богослужіння в пам‘ять про колишнього Вінницького архієрея Симона (Івановського) в день народження владики і день смерті.

31 січня о 23:30 відбудеться нічна Божественна літургія у храмі свт. Миколая (у комплексі Хрестовоздвиженського храму, вхід зі сторони буфету), яку звершить прот. Сергій Корженко. Літургія відбудеться у храмі, а не на кладовищі у зв‘язку з погодніми умовами.

1 лютого о 12:00 на могилі владики Симона відбудеться панахида та освячення накупольного хреста. Богослужіння очолить митрополит Вінницький і Барський Варсонофій.
Кладовище знаходиться по вул. Анастасії Медвідь.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023