Візит митрополита Варсонофія в Літинське благочиння. Престольне свято храму

27.01.2021

27 січня 2021 року, в день Віддання свята Богоявлення, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь святої рівноапостольної Ніни в селі Уладівка Літинського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Літинського округу прот. Олег Макар, благочинний Вінницького районного округу прот. Миколай Строк, настоятель храму ієрей Андрій Микитин та духовенство Літинського благочиння.

За літургією були піднесені особливі молитви за тезоіменитих жінок, які носять ім’я Ніни — просвітительниці Грузії.

Після читання святого Євангелія архієрей виголосив проповідь, у якій розповів про життя святої Ніни, її важке дитинство та християнські подвиги.

По завершені літургії митрополит Варсонофій привітав настоятеля храму і парафіян з престольним святом. Владика подякував отцю Андрію за працю на славу Церкви Христової та духовну опіку над громадою Уладівки.

Також у цей день для всіх присутніх колядували колективи парафій Літинського благочиння, усі колядники з рук архіпастиря отримали подарунки.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023