Митрополит Варсонофій з робочим візитом відвідав храм свт. Миколая у селі Жежелів

26.01.2021

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав храм свт. Миколая Чудотворця у селі Жежелів Козятинського благочиння.

Будівництво храму розпочалось у 2015 році і завершилось у 2017. Архієрей поспілкувався з настоятелем прот. Ігором Ткачуком і парафіянами. На зустрічі також був присутній благочинний Козятинського окуругу прот. Миколай Волохатий. Вірянам владика подарував молитвослови та іконки.

Митрополит Варсонофій звертається до вірян з проханням придбати необхідне храмове начиння: Євхаристичний набір, кадило, ковшики для запивки, підсвічники на престол, 2 панікадила, запрестольний хрест, хоругви, лампадки для семисвічника, хрест напрестольний і підсвічник в алтар.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024