Футболіст, який став священнослужителем УПЦ

26.01.2021

Протоієрей Андрій КИРЛИК — клірик Одеської єпархії, колишній футболіст Одеського «Чорноморця» та інших клубів Української Прем’єр-ліги.

Вихованець школи хмельницького «Поділля» Андрій Кирлик досить довго шукав в Україні по-справжньому «свій» клуб, яким з 2003 по 2008 роки в його кар’єрі став «Чорноморець». За «моряків» майбутній священик провів більше сотні поєдинків, але в 33 роки вирішив попрощатися з футболом, ставши священнослужителем Української Православної Церкви.

У березні 2009-го Андрій Кирлик був рукоположений в сан диякона, того ж року — в сан священика. До сьогоднішнього дня священик є настоятелем храму на одеських Черемушках на честь ікони Пресвятої Борогодиці «Призри на смирення».

Ще під час перебування футболістом Андрій був студентом Одеської духовної семінарії.

«…Во время богослужения митрополит Агафангел рукоположил в священника диакона Иоанна Рымаря, а в диакона — выпускника ОДС Андрея Кирлика. Кстати, в прошлом Андрей был одним из известных игроков футбольного клуба «Черноморец». Очень отрадно, что человек достигший славы в миру, изъявил желание посвятить себя служению Господу и его Святой Церкви…» — повідомлялось на сайті Одеської єпархії в березні 2009 року.

Священик виступав в командах: «Поділля» (Хмельницький), «Металіст» (Харків), ФК «Бориспіль», «Таврія» (Херсон), «Кремінь» (Кременчуг), «Нива» (Тернопіль), «Арсенал» (Київ), «Борисфен» (Бориспіль), «Чорноморець» (Одеса).

Читайте також інтерв’ю пртоієрея виданюю «Сегодня»: Футболист, ставший священником: «Уже могу венчать болельщиков»

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024