Футболіст, який став священнослужителем УПЦ

26.01.2021

Протоієрей Андрій КИРЛИК — клірик Одеської єпархії, колишній футболіст Одеського «Чорноморця» та інших клубів Української Прем’єр-ліги.

Вихованець школи хмельницького «Поділля» Андрій Кирлик досить довго шукав в Україні по-справжньому «свій» клуб, яким з 2003 по 2008 роки в його кар’єрі став «Чорноморець». За «моряків» майбутній священик провів більше сотні поєдинків, але в 33 роки вирішив попрощатися з футболом, ставши священнослужителем Української Православної Церкви.

У березні 2009-го Андрій Кирлик був рукоположений в сан диякона, того ж року — в сан священика. До сьогоднішнього дня священик є настоятелем храму на одеських Черемушках на честь ікони Пресвятої Борогодиці «Призри на смирення».

Ще під час перебування футболістом Андрій був студентом Одеської духовної семінарії.

«…Во время богослужения митрополит Агафангел рукоположил в священника диакона Иоанна Рымаря, а в диакона — выпускника ОДС Андрея Кирлика. Кстати, в прошлом Андрей был одним из известных игроков футбольного клуба «Черноморец». Очень отрадно, что человек достигший славы в миру, изъявил желание посвятить себя служению Господу и его Святой Церкви…» — повідомлялось на сайті Одеської єпархії в березні 2009 року.

Священик виступав в командах: «Поділля» (Хмельницький), «Металіст» (Харків), ФК «Бориспіль», «Таврія» (Херсон), «Кремінь» (Кременчуг), «Нива» (Тернопіль), «Арсенал» (Київ), «Борисфен» (Бориспіль), «Чорноморець» (Одеса).

Читайте також інтерв’ю пртоієрея виданюю «Сегодня»: Футболист, ставший священником: «Уже могу венчать болельщиков»

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Божїй Матері

Увечері, 19 квітня 2024 року, напередодні 5-ї суботи Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Браїлівському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили клірики Браїлівської обителі. За богослужіням молились: настоятелька – ігуменя Антонія, сестри та парафіяни святої обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі великомученика Георгія […]

19.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Козятинському благочинні

19 квітня 2024 року, у пʼятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь пророка Божого Іллі с. Сигнал, Козятинського благочиння. Архіпастирю співслужили: благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий та клірики благочиння. Цього дня духовенство Козятинського благочиння звершили говіння та спільно приступили до Таїнств Покаяння і […]

19.04.2024

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг у Барському жіночому монастирі

18 квітня 2024 року, у четвер 5-ї седмиці Великої Чотиридесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг у жіночому монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. У чернечий чин була пострижена інокиня Матрона (Домашевська), з імʼям Матрона, на честь преподобної Матрони Солунської; а також в іночество – послушниця Марія Косюк, з нареченням імені Феодора, […]

19.04.2024