Вітаємо митрополита Львівського і Галицького Філарета з 10-літтям архієрейської хіротонії

02.01.2021

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, духовенство і віряни Вінницької єпархії вітають керуючого Львівською єпархією з 10-літтям архієрейської хіротонії.

«Ваше Високопреосвященство, прийміть найщиріші і сердечні вітання. Протягом свого архіпастирського служіння Ви будували відносини з усіма священиками і вірянами в дусі миру і любові. Згадуємо з любов‘ю Ваші візити на територію Вінницької єпархії.
Ваше святительське служіння на Львівській кафедрі Ви поєднуєте з виконанням обов’язків голови Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я і пастирської опіки медичних закладів, показуючи приклад щирого і ревного служіння Святій Православній Церкві і народу Божому.
Вітаємо і просимо Ваших молитв!»

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023