Соборне богослужіння та сповідь Літинського благочиння | Престольне свято у Пеньківці

25.12.2020

22 грудня, в день шанування зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, у с.Літинка Літинського благочиння відбулася соборна Божественна літургія, перед якою священики взяли участь у таїнстві Сповіді. Духівником благочиння є протоієрей Феодор Расторгуєв. Очолив богослужіння благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятелем храму є архімандрит Полікарп (Яворський).

***

19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, відзначила престольне свято громада УПЦ села Пеньківка, яка вже протягом двох років потерпає від утисків представників так званої ПЦУ. Не дивлячись на залякування, громада канонічної Церкви живе повноцінним церковним життям і в цей день відсвяткувала своє престольне свято. Богослужіння очолив архімандрит Полікарп (Яворський). По завершені літургії відбувся водосвятний молебінь та хресний хід навколо храму.
Після молитви всі присутні взяли участь у святковій трапезі, не дивлячись на те, що будівля церковної трапезни захоплена розкольниками і вони не дають змоги проводити в ній обіди. Віряни не унивають і з радістю відзначили своє престольне свято.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023