Митрополит Варсонофій відвідав Чернігівську єпархію та поклонився місцевим святиням (+відео)

24.12.2020

23 грудня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав єпархіальне управління і кафедральний собор Чернігівської єпархії.

Митрополит Варсонофій зустрівся з митрополитом Чернігівським і Новгород-Сіверським Амвросієм. Архієреї поспілкувались та обмінялись подарунками. На зустрічі також був секретар Чернігівської єпархії прот. Ігор Пидан.

Вінницького архієрея супроводжували секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), диякон Андрій Балан та Шамрай Артемій.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі митрополит Варсонофій поклонився мощам святителів Фоедосія і Філарета Чернігівських та преподобного Лаврентія Чернігівського.

З благословіння Чернігівського архієрея, Вінницькій єпархії, зокрема Браїлівському монастирю було передано частичку мощей свт. Феодосія Чернігівського. Частичку поміщено в мощовик у іконі святого, яка також була прикладена до мощей святителя.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023