Митрополит Варсонофій відвідав Чернігівську єпархію та поклонився місцевим святиням (+відео)

24.12.2020

23 грудня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав єпархіальне управління і кафедральний собор Чернігівської єпархії.

Митрополит Варсонофій зустрівся з митрополитом Чернігівським і Новгород-Сіверським Амвросієм. Архієреї поспілкувались та обмінялись подарунками. На зустрічі також був секретар Чернігівської єпархії прот. Ігор Пидан.

Вінницького архієрея супроводжували секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), диякон Андрій Балан та Шамрай Артемій.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі митрополит Варсонофій поклонився мощам святителів Фоедосія і Філарета Чернігівських та преподобного Лаврентія Чернігівського.

З благословіння Чернігівського архієрея, Вінницькій єпархії, зокрема Браїлівському монастирю було передано частичку мощей свт. Феодосія Чернігівського. Частичку поміщено в мощовик у іконі святого, яка також була прикладена до мощей святителя.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024