Митрополит Варсонофій відвідав Чернігівську єпархію та поклонився місцевим святиням (+відео)

24.12.2020

23 грудня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав єпархіальне управління і кафедральний собор Чернігівської єпархії.

Митрополит Варсонофій зустрівся з митрополитом Чернігівським і Новгород-Сіверським Амвросієм. Архієреї поспілкувались та обмінялись подарунками. На зустрічі також був секретар Чернігівської єпархії прот. Ігор Пидан.

Вінницького архієрея супроводжували секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), диякон Андрій Балан та Шамрай Артемій.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі митрополит Варсонофій поклонився мощам святителів Фоедосія і Філарета Чернігівських та преподобного Лаврентія Чернігівського.

З благословіння Чернігівського архієрея, Вінницькій єпархії, зокрема Браїлівському монастирю було передано частичку мощей свт. Феодосія Чернігівського. Частичку поміщено в мощовик у іконі святого, яка також була прикладена до мощей святителя.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Божїй Матері

Увечері, 19 квітня 2024 року, напередодні 5-ї суботи Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Браїлівському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили клірики Браїлівської обителі. За богослужіням молились: настоятелька – ігуменя Антонія, сестри та парафіяни святої обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі великомученика Георгія […]

19.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Козятинському благочинні

19 квітня 2024 року, у пʼятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь пророка Божого Іллі с. Сигнал, Козятинського благочиння. Архіпастирю співслужили: благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий та клірики благочиння. Цього дня духовенство Козятинського благочиння звершили говіння та спільно приступили до Таїнств Покаяння і […]

19.04.2024

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг у Барському жіночому монастирі

18 квітня 2024 року, у четвер 5-ї седмиці Великої Чотиридесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг у жіночому монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. У чернечий чин була пострижена інокиня Матрона (Домашевська), з імʼям Матрона, на честь преподобної Матрони Солунської; а також в іночество – послушниця Марія Косюк, з нареченням імені Феодора, […]

19.04.2024